Medycyna i zdrowie

FMC Centrum Medyczne

FMC Centrum Medyczne to klinika oferująca usługi lecznicze założona przez chirurga ortopedycznego profesora doktora habilitowanego nauk medycznych Jarosława Farbisia, który jest pierwszym w historii Polskim członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Barku i Łokcia. FMC Centrum Medyczne zostało odznaczone honorowym medalem za skuteczność rehabilitacji przez Polski Komitet Olimpijski.

OGÓLNE INFORMACJE O KLINICE

Ta polska klinika skupia się głownie na ortopedii i rehabilitacji pourazowej.  Rehabilitacja jest planowana u pacjenta indywidulanie od potrzeb.

Centrum Medyczne zapewnia opiekę od pierwszych dni po zabiegu operacyjnym do momentu powrotu do pełnej sprawności sportowej oraz zawodowej. Dzięki zaawansowanej technologii pacjenci są diagnozowani na miejscu efektywnie, sprawnie oraz w szybkim czasie.

Ta polska klinika jest wyposażona w aparat rentgenowski, aparaty USG, aparat echokardiograficzny. Również dysponuje spiroergometrem oraz rezonansem magnetycznym. Kompetencje przez lekarzy stale są podnoszone, a oferta jest poszerzana. Już tysiące klientów, którzy wybrali FMC Centrum Medyczne, odzyskało sprawność oraz zdrowie.

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ KILINIKĘ

FMC Centrum Medyczne oferuje dobre rezultaty, dzięki dogłębnej analizie parametrów dokonywanej przez komputery oraz indywidualny plan rehabilitacji dostosowany do problemu i dolegliwości pacjenta.

Klinika jako jedyna w Łodzi wykorzystuje tlenoterapię hiperbaryczną 1.5ATA, która stymuluje regeneracje i odmładza ciało. W ofercie jest rehabilitacja ortopedyczna m.in kręgosłupa, kolana, biodra.  Również komora hiperbaryczna, akupunktura, terapia manualna, fizjoterapia.  Klinika oferuje także usługi diagnostyczne takie jak diagnostyka obrazowa, diagnostyka rehabilitacyjna, diagnostyka kardiologiczna, badanie EMG. Zabiegi operacyjne pomogły już najbardziej skomplikowanym przypadkom. Wykonywane są zabiegi klasyczne jak i za pomocą artroskopu. Te drugie cechuje mało inwazyjność. Więcej szczegółów dotyczącej oferty oraz informacji na temat FMC Centrum Medycznego na stronie fmclodz.pl.

USŁUGI W DOMACH PACJENTÓW

Wykwalifikowany zespół FMC świadczy usługi w domach pacjentów, którzy nie są  w stanie ze względu na stan zdrowia dotrzeć do kliniki. Dojazd do wszystkich dzielnic Łodzi.