Marketing i reklama

Producent kalendarzy trójdzielnych daje spory wybór modeli i opcji wykończenia

Niektórzy chcąc zamówić kalendarze reklamowe ścienne zastanawiają się, komu powierzyć to odpowiedzialne zadanie. Czy może znaleźć niezależnego grafika, a później drukarnię, która zrealizuje projekt i wykona montaż kalendarzy? Czy może jednak profesjonalnego producenta, który zajmuje się dosłownie produkcją kalendarzy, w związku z czym ma w swoim zespole grafików, drukarzy, specjalistów od marketingu itd. Jeśli jest wybór, to z pełnym przekonaniem warto postawić na tę drugą opcję. Producent kalendarzy dla firm ma większe możliwości.

Kalendarze reklamowe – możliwości wykończenia dla firm

Zamawiając kalendarze reklamowe u producenta, można spodziewać się ogromnych możliwości wykończenia. Inaczej jest, kiedy drukarnia dostaje konkretny projekt do wydruku, a zupełnie inaczej, gdy cała praca nad kalendarzem odbywa się w jednym punkcie. Przede wszystkim producent zatrudnia różnych specjalistów, którzy mogą mieć ogromny wpływ na sposób i jakość wykonania oraz wykończenia kalendarza. Kalendarz reklamowe na zamówienie ścienny może posiadać efektowną grafikę w miejscu główki, opatrzoną znakiem firmowym – logo. Może mieć także indywidualnie wykonane kalendarium wraz z okienkiem do oznaczania dnia. Nawet czcionka samego kalendarium może być taka, jakiej oczekuje zamawiający. Kalendarz od producenta może mieć dowolne kolory, a nawet rozmiary. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać go z gorszych lub lepszych materiałów. Sposób wykończenia kalendarza ściennego zawsze dobrze jest przedyskutować z producentem. Podpowie co można zrobić, zaprezentuje swoje możliwości, wskaże najlepsze rozwiązania.

Duże kalendarze trójdzielne ścienne – polecane modele

Wśród polecanych modeli, jest standardowy trójdzielny kalendarz firmowy ścienny. O klasycznych wymiarach, składające się z trójelementowego kalendarium, z klasyczną główką przeznaczoną do dowolnego wykończenia. W ostatnich latach niemałe zainteresowanie zaczęły wzbudzać również kalendarze z zegarem. Zegar wmontowany w główkę kalendarza to dodatkowy powód, aby spoglądać w jego kierunku i czynić to jeszcze częściej. Kalendarz trójdzielny firmowe z zegarem pasują nie tylko do pomieszczeń firmowych, w tym głównie biur, ale również do mieszkań. Połączenie kalendarza z zegarem daje możliwość oszczędności miejsca. Kalendarz musi być przede wszystkim dostosowany do potrzeb i oczekiwań zamawiającego. I on sam powinien wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Kalendarz trójdzielny cena – na jaki wydatek się szykować?

Wiele osób chciałoby kupić tanie kalendarze trójdzielne, z uwagi na to, że chcą je rozdawać potencjalnym klientom i komu jeszcze nadarzy się okazja. Jeśli jednak przedmiot ten ma przynieść zyski firmie, trzeba  go wykonać w sposób oryginalny i przykuwający uwagę. Ta postać kalendarza jest nieco droższa, ale jej zakup generuje korzyści. Ładnie wykonany kalendarz przyjmie każdy, a kiedy już go przyjmie, będzie z niego korzystał. Zapewne zawiesi na ścianie. Być może tylko w swoim mieszkaniu, a może nawet w gabinecie lub w innym miejscu, w którym pracuje i do którego przychodzi wielu ludzi. Trudno jest tu mówić o konkretnych cenach, ponieważ zależą one od wielu czynników. Na pewno jest to sposób wykonania, ilość dodatków personalizujących przedmiot, jakość materiałów, ilość egzemplarzy. Lepszy, ciekawszy kalendarz trójdzielny dla firmy zawsze jest droższy. I lepiej się z rym pogodzić, niż szukać tańszych rozwiązań. Bo w tym przypadku to co tanie, może naprawdę nie być dobre. Nie zapominajmy, że kalendarze dla firm pełnią wiele i niezwykle ważnych funkcji.

Wybierz dobrego producenta kalendarzy trójdzielnych…

Produkcja kalendarzy trójdzielnych to proces złożony i długotrwały. Doświadczony producent dysponujący obszernym parkiem maszynowym ma szerokie możliwości w tym zakresie. Dlatego zamiast oszczędzać, szukając najtańszych rozwiązań, lepiej wykorzystać możliwości producenta i zamówić kalendarze, które zostaną wykonane zgodnie z najśmielszymi, indywidualnymi oczekiwaniami. Teraz tworzenie kalendarzy reklamowych ma zupełnie inny wymiar. Powstające organizery ścienne są wyjątkowe, dlatego pomimo iż reklamują firmę i głównie to mają na celu, są cieszą się ogromnym zainteresowaniem i nikt nie odmawia przyjęcia jednego z nich. Co więcej, indywidualnie wykonane kalendarze są przez nich używane.